İstanbul’da atık kağıt geri dönüşüm sektöründe uzun yıllar hizmet veren firmamız nakit ödeme garantisi sunmaktadır. Özellikle hurda karton ve kağıt hurdası alımı yapan firmamız hurda kağıt fiyatları konusunda müşterisinin yüzünü güldürmektedir. Çoğu zaman hurda kağıt geri dönüşüm firmaları hurda karton fiyatları konusunda fiyat kırımı yapmaktadır. Bizde ise asla böyle bir durum söz konusu değildir. Bir çok noktaya hizmet sunan atık kağıt toplama servislerimiz atık kağıt fiyatları ve güncel hurda fiyatları konusunda size hurda fiyat listesi sunar. Ayrıca kağıt fabrikası ile iletişim halinde olup kağıt hurda fiyatları için hurda kağıt alımı yapan kağıt geri dönüşüm firmaları arasında en yüksek fiyat teklifi sunan firmayız. Atıkların geri dönüşümü bizim işimiz hurdacılığın hakkını veriyoruz.

Hurda kağıt kilosu hacmine göre oldukça az olan bir hurda çeşididir. Özellikle atık ambalaj biriktiren müşteriler bir süre sonra depolarında yer kalmadığından şikayet etmekteler. İşte bu noktada size yardım etmekten onur duyarız. Bize bir telefon etmeniz halinde elinizdeki tüm kağıt ve kartonları karton fiyatları yüksek olacak şekilde teklif vererek anında nakite çeviriyoruz.

Kağıt geri dönüşüm sektöründe hizmet verdiğimiz tüm semtlerde hurda kağıdın kilosu ne kadar diye sorulunca hurda kağıt satışı yapan ve kağıt toplama işi yapan herkes yüksek fiyat garantisi veren KESER Metal’den bahsedecektir.  Ayrıca atık kağıt toplama merkezleri geri dönüşüm kağıt fiyatları konusunda ve atık karton fiyatları için referans olarak  firmamızın fiyat tekliflerini göstermektedir.

Bizi arayan tüm müşterilerimiz hurda karton kilosu ne kadar diye merak ediyor biz de hurda kağıt fiyat listesi sunup kağıt atık toplama merkezleri ile karşılaştırma yapmalarını istiyoruz.

Atık kağıt toplama kutusu koyduğumuz tüm kurum ve okullardan gelen kağıtlar kağıt geri dönüşüm fiyatları baz alınarak yüksek fiyat üzerinden geri dönüşüme kazandırılıyor.  Üstelik hurda kağıt fiyatları güncel listeye bir telefonla ulaşmanız mümkün. Karton geri dönüşüm fiyatları, atık kağıt fiyatı, karton hurda fiyatları gibi bilgiler için de bizimle iletişime geçmeniz önemle rica olunur.

kagit-boyutlari

tumblr_nf7co5oiih1s57vgxo2_1280