Demir Hurdalarınızı bir telefonla gelip depo, dükkan, arsa, inşaat siz nerden derseniz oradan alıyoruz. Ödemeyi demir hurdası değerini kaybetmeyecek şekilde hesaplayıp anında nakit para olarak ödüyoruz.

Demirlerinizi geri dönüşüme ve nakite çevirmenin en hızlı güvenilir yolu KESER Metal. Fatih İlçesi Merkez olmak üzere tüm İstanbul Avrupa yakasında hizmetinizdeyiz. Demirin güncel hurda kilo fiyatını telefonla öğrenebilirsiniz.

   İstanbul'un tüm semtlerine hizmet veren firmamız İnşaat hurda demirleri ve fabrika hurda malzemelerini de almaktadır. Üstelik size hiç zahmet vermeden. Demir hurdalarınızı nakliye derdi olmadan yerinden alıyoruz. 

   Yıkım yapılan binalardan çıkan demir hurdası alımı da yapıyoruz. Demir hurdasına yüksek fiyat denince akla ilk gelen Hak Metal Hurda ve Yıkım'dır. 

   İstanbul'da demirin kilo fiyatını ayrıca hurda çeşitlerinin güncel fiyatlarını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz. 

   Hurda demir alım ve satım işlerinde ticari danışmanlık sağlayan firmamız size yüksek kazanç fırsatı sunuyor. 

 Özellikle inşaat hurdası satımı yapacaksınız bizi aramınızı önemle tavsiye ederiz. Çünkü İstanbul'da hem hurda karşılığı bina yıkımı yapan hem de hurda alım satımı yapan nadir firmalarındanız. Bize danışarak inşaat hurdasısatımı yaparsanız yüksek kâr oranı elde edeceğinizi garanti ediyoruz.

eem
rrr