İstanbul Avrupa yakasında bakır hurda alım satımı işlerinde güvenilir hurdacı olarak firmamız KESER Metal fiyat garantisi vermektedir.

İster paketlenmiş bakır, ister preslenmiş bakır hurdası, isterseniz de dağınık olsun bakır hurdanızı değerlendirin. 

Verdiğimiz fiyatları bakır piyasasından teyit edebilirsiniz.

   İster soyma bakır isterseniz kırma bakır alım ve satışlarımız mevcuttur. Hurda çeşitlerinin başında gelen bakır hurdası ticari kazancı yüksek olan geri dönüşüm alanlarındandır. Ancak kazancınızı artırmak, kâr oranınızı yükseltmek için doğru yerde, doğru zamanda doğru adımlar atmak gerekir. Aksi halde kâr edeyim derken hurda bakır birikiminizden zarar da edebilirsiniz. İşte bu doğru zamanı ve doğru admı danışabileceğiniz bir şirket Hak Metal Hurdacılık olarak buradayız. Şirketimiz İstanbul Hurdacı esnafı arasında güvenilir iş akti ve sürekli hizmet anlayışı ile tanınmıştır. 

İstanbul'un tüm semtlerinden bakır, hurda bakır, kırma bakır, soyma bakır alıyoruz. Tüm ticari anlaşmalarımızda olduğu gibi bakır alımlarımızda da bakır fiyatı için yüksek fiyat garantsi veriyoruz. Ayrıca istediğiniz taktirde yerinden alım da yapıyoruz. Kısacası siz bakırınızı satmaya karar verdiyseniz bizi arayın, fiyat teklifimizi öğrenince şaşıracaksınız. 

ll
rr